מה זה קוד קופון?

קיבלתם קוד קופון, שובר הנחה או פרומוקוד? לעיתים אתם תרצו לדעת מה זה בכלל, מה עושים איתו ואיך משתמשים בו כדי להנות מהמבצע או ההנחה. התשובה פשוטה יותר מהשאלה המסובכת.

כאן תמצאו את הכל.

מה זה קוד קופון?

קוד קופון או שובר הנחה הוא למעשה סוג של מזהה (סיסמא) של קופון או מבצע המציע הנחה כלשהי על המוצרים אותם אתם רוכשים או על כל העסקה. במילים אחרות, זה קוד מסויים אשר מאחוריו עומדת הטבה כלשהי לצרכן.

אם אתם לא יודעים, אז קופונים הם למעשה תלושים או שוברים אשר נותנים לכם בתור צרכנים, הטבה או מבצע כלשהו. לדוגמה אם אתם קונים מוצר מסויים או מבצעים עסקה כללית, תוכלו להשתמש בקוד הקופון כדי לנצל את אותה ההטבה.

פעם, היה צריך לגזור את הקופון, למעשה גם לא ממש היה קוד קופון. כיום המצב אחר, מקבלים קוד כלשהו שהוא בדרך כלל טקסט ואותו מזינים בעמוד התשלום בחנות הדיגיטלית.

קוד הקופון נועד בדרך כלל כדי לתת הנחה ללקוחות מסויימים או למבצעים מסויימים. כך שרק אחרי שמזינים אותו בעמוד הצ'ק אאוט, מקבלים את ההנחה שלו.

קוד קופון – איך משתמשים?

כדי להשתמש בקוד קופון, לא צריך להסתבך, התהליך מאוד פשוט וקל. בקצרה, מעתיקים את קוד הקופון ואז מזינים אותו בעמוד התשלום או בעמוד הקופה לפני סיום ההזמנה.

כדי להשתמש בקוד קופון, צריך למצוא את הקודים והשוברים הקיימים, ואחר כך לוודא שקוד הקופון הנבחר הוא תקף להזמנה שלכם. לדוגמה שהוא עדיין בתוקף, שהמוצרים שנבחרו מקבלים את ההנחה (לדוגמה יש מבצעים של אי כפל הנחות) ועוד דברים.

בסופו של דבר מעתיקים אותו ואז מדביקים בעת סיום ההזמנה, לפני התשלום. לרוב מדובר על עמוד סל קניות או עגלת קניות (CART) או עמוד התשלום או צ'ק אאוט (CHECKOUT). בעמודים אלו או אחד מהם, יש שדה מיוחד המיועד להזנה או הדבקה של קוד קופון, פרומו קוד, שובר הנחה או כל מילה דומה.

איך למצוא קוד קופון?

אתר קוד קופון, מציע לכם את כל החנויות והעסקים המציעים לכם קודי קופון ושוברי הנחה על קניות באינטרנט. לכן תוכלו לחפש את העסקים או לנווט לפי קטגוריות.

קוד קופון ישראל
Logo