בלאק פריידי Black Friday 2024 – קופונים, קודי קופון, מבצעים והנחות

אם אתם רוצים לעשות קניות באינטרנט עם קודי קופון, אתם חייבים להכיר את יום הקניות הפופולארי ביותר בעולם הידוע בתור בלאק פריידי Black Friday.

הנה מה שאתם צריכים לדעת.

קופונים בלאק פריידי

כאן למעלה מופיעה רשימה מלאה של הקופונים לרגל אירוע הקניות, אם אין קופונים, כנראה שהם לא זמינים כרגע ואפשר למצוא קופונים אחרים זמינים בעמוד הראשי.

מה זה בלאק פריידי Black Friday?

בלאק פריידיי Black Friday, יום שישי השחור, הוא חג קניות שנחגג מדי שנה בכל העולם ובמיוחד גם בישראל. במהלך יום כזה, מגוון חנויות מציעות מבצעים מיוחדים ושווים על מגוון מוצרים, דבר שמושך קהל לקוחות גדול להגיע לחנויות ולקנות באתרי אינטרנט.

גם בישראל חג הקניות הפך להיות פופולארי מאוד עם השנים ויש יותר ויותר מכירות. חנויות ישראליות מודעות לחשיבות של יום כזה ולכן מציעות את המבצעים לצרכנים.

מדי שנה יום זה הופך להיות יותר ויותר פופולארי, ונשברים שיאי מכירות. צרכנים אוהבים לחגוג את ימי החג וממתינים במיוחד כדי לערוך קניות באתרים ובחנויות.

מתי בלאק פריידי?

בלאק פריידי Black Friday מתקיים תמיד ביום שישי לקראת סוף חודש נובמבר בכל שנה, לאחר יום ההודיה.

בלאק פריידי 2024 השנה מתקיים בתאריך יום שישי 29.11.2024. אבל כמובן שהמבצעים מתחילים כבר לפני התאריך עצמו.

איך למצוא קופונים ומבצעים?

מחפשים לקנות מוצרים במהלך בלאק פריידי? עדיף לחכות ולהמתין כדי להנות ממגוון קודי קופון, קופונים ומבצעים שחנויות מציעות לצרכנים.

במהלך החג הכי משתלם לקנות מוצרי חשמל, אלקטרוניקה, אופנה ומוצרי טיפוח.

כדי למצוא את הקופונים לרגל אירוע הקניות או החג, השתמשו בעמוד זה בחלק העליון. שם מופיעים הקופונים המקושרים לאירוע עצמו. אם לא מופיעים קופונים, כנראה שאין כרגע זמינים ואפשר להיכנס לעמוד הראשי שלנו קוד קופון כדי למצוא את שאר הקופונים.

דרכים נוספות דרכם תמצאו קופונים:

בנוסף, ניתן גם להתעדכן דרך אתר בלאק פריידי ישראל, האתר הישראלי הרשמי והמוביל בישראל לחגיגת הקניות הגדולה, כולל חנויות משתתפות, קופונים, מבצעים, דילים ועוד.

תאריכי בלאק פריידי

  • בלאק פריידי 2025 – יום שישי 28.11.2025.
  • בלאק פריידי 2024 – יום שישי 29.11.2024.
  • בלאק פריידי 2023 – יום שישי 24.11.2023.
  • בלאק פריידי 2022 – יום שישי 25.11.2022.
קוד קופון ישראל
Logo