שופינג איי אל Shopping IL 2024 – קופונים, קודי קופון, מבצעים והנחות

שופינג איי אל Shopping IL הוא אחד מחגי הקניות המיוחדים שכולם חייבים להכיר במיוחד אם עושים קניות באינטרנט עם קודי קופון, קופונים ומבצעים.

הנה מה שאתם צריכים לדעת.

קופונים שופינג איי אל

כאן למעלה מופיעה רשימה מלאה של הקופונים לרגל אירוע הקניות, אם אין קופונים, כנראה שהם לא זמינים כרגע ואפשר למצוא קופונים אחרים זמינים בעמוד הראשי.

מה זה שופינג איי אל Shopping IL?

שופינג איי אל Shopping IL הוא חג קניות הנחגג בישראל בלבד במסגרתו כל צרכן יכול למצוא מבצעים והנחות על מוצרים אצל עסקים ישראליים וחנויות בישראל, והעסקים יכולים להגיע לצרכנים לפני שהם החליטו לקנות בימי קניות בינלאומיים.

חג הקניות הוא ביוזמת חברת גוגל ישראל Google מאז שנת 2014, אליה חברו גם משרד הכלכלה והתעשייה בישראל וגם חברת השוואת המחירים זאפ ZAP.

שופינג איי אל למעשה, הוא התשובה של גוגל ישראל לחגי הקניות העולמיים כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני ואחרים.

מדי שנה אלפי עסקים וחנויות ישראליים משתתפים באירוע הקניות ומציעים מבצעים והנחות מיוחדות לצרכנים בישראל. את היוזמה מקדמת גוגל מדי שנה דרך האתר הייעודי שלה ודרך אמצעי שיווק נוספים.

מתי שופינג איי אל?

שופינג איי אל Shopping IL מתקיים בתקופת עונת הקניות העולמית בחודש נובמבר, בדרך כלל לאחר שליש חודש.

שופינג איי אל 2023 השנה מתקיים בימי רביעי וחמישי בתאריכים 06.11.2024 ו-07.11.2024 (לא תאריך רשמי, צפי שלנו). המבצעים עצמם מתחילים מהשעה 00:00, למרות שיש לעיתים חנויות שמתחילות קצת לפני.

איך למצוא קופונים ומבצעים?

מחפשים לקנות מוצרים במהלך שופינג איי אל? מומלץ להמתין לאירוע הקניות כדי לגלות קודי קופון, קופונים ומבצעים שחנויות מציעות לצרכנים. המבצעים חלים על כל קטגוריות המוצרים.

כדי למצוא את הקופונים לרגל אירוע הקניות או החג, השתמשו בעמוד זה בחלק העליון. שם מופיעים הקופונים המקושרים לאירוע עצמו. אם לא מופיעים קופונים, כנראה שאין כרגע זמינים ואפשר להיכנס לעמוד הראשי שלנו קוד קופון כדי למצוא את שאר הקופונים.

דרכים נוספות דרכם תמצאו קופונים:

בנוסף, ניתן להתעדכן על אירועי החג דרך האתר הרשמי  (ShoppingIL by Google) או דרך אתר המבצעים שופינג איי אל Shopping IL (שופינג סייל) בישראל הכוללת מידע על חנויות, קופונים, מבצעים, דילים ועוד.

תאריכי שופינג איי אל

  • שופינג איי אל 2023 – יום רביעי וחמישי 08-09.11.2023.
  • שופינג איי אל 2022 – יום רביעי וחמישי 09-10.11.2022.
  • שופינג איי אל 2021 – יום שלישי ורביעי 09-10.11.2021.
קוד קופון ישראל
Logo