יום הרווקים הסיני Singles' Day 2024 – קופונים, קודי קופון, מבצעים והנחות

עושים קניות באינטרנט דרך אתרים סיניים זולים או שאתם קונים במהלך אירועי הקניות? יום הרווקים הסיני Singles' Day הוא אחד מימי הקניות שאתם ממש חייבים להכיר כדי להנות ממבצעים, קופונים והנחות.

הנה מה שאתם צריכים לדעת.

קופונים יום הרווקים הסיני

כאן למעלה מופיעה רשימה מלאה של הקופונים לרגל אירוע הקניות, אם אין קופונים, כנראה שהם לא זמינים כרגע ואפשר למצוא קופונים אחרים זמינים בעמוד הראשי.

מה זה יום הרווקים הסיני Singles' Day?

יום הרווקים הסיני Singles' Day הוא חג הקניות הגדול ביותר בסין במהלכו כל הצרכנים בעולם וגם בישראל עשויים להנות ממבצעים והנחות על מגוון מוצרים אצל חנויות סיניות ואתרים סיניים בינלאומיים.

יום הרווקים הסיני (מכירים אותו גם בשמות גואנגון ג'י או סינגלס דיי) החל במקור באוניברסיטות בסין בו רווקים חיפשו להכיר רווקות על ידי אירועים ומסיבות. ההכנות והקניות לרגל המסיבות נהפכו למסורת בה חנויות התחילו להציע מבצעים כדי לעודד קנייה נוספת, מאז המסורת חדרה לחברה כולה בסין וכעבור תקופה גם בעולם כולו התחילו להנות מההנחות של החנויות הסיניות.

יום הרווקים הסיני, אמנם סיני, אבל הוא די מקביל לאירועי הקניות בלאק פריידי, סייבר מאנדיי ואפילו שופינג איי אל בישראל. כך שביום זה כל הצרכנים גם בישראל יכולים להנות מההטבות המציעים אותם עסקים סיניים.

מתי יום הרווקים הסיני?

יום הרווקים הסיני Singles' Day מתקיים אחת לשנה בחודש נובמבר, בתאריך מיוחד והוא 11.11 המזכיר רווק בודד אחד).

יום הרווקים הסיני 2024 השנה מתקיים ביום שבת בתאריך 11.11.2024. אבל האמת, כבר מזמן האירוע מתחיל כמה ימים לפני, ואפילו החל מתחילת אותו חודש.

איך למצוא קופונים ומבצעים?

במהלך יום הרווקים הסיני אפשר בהחלט למצוא מוצרים בהנחות, קודי קופון, קופונים ומהצעים מיוחדים של אתרים סיניים ודי מומלץ להמתין לאירוע הקניות כדי לגלות אותם. המבצעים הם על כל הקטגוריות, אבל בהחלט אלקטרוניקה, אופנה וטיפוח די מובילים.

כדי למצוא את הקופונים לרגל אירוע הקניות או החג, השתמשו בעמוד זה בחלק העליון. שם מופיעים הקופונים המקושרים לאירוע עצמו. אם לא מופיעים קופונים, כנראה שאין כרגע זמינים ואפשר להיכנס לעמוד הראשי שלנו קוד קופון כדי למצוא את שאר הקופונים.

דרכים נוספות דרכם תמצאו קופונים:

בנוסף, ניתן להתעדכן על אירועי החג דרך דרך אתר יום הרווקים הסיני בישראל הרשמי בו תוכלו לקבל מידע על חנויות, קופונים, מבצעים, דילים ועוד.

תאריכי יום הרווקים הסיני

  • יום הרווקים הסיני 2025 – יום שלישי 11.11.2025.
  • יום הרווקים הסיני 2024 – יום שני 11.11.2024.
  • יום הרווקים הסיני 2023 – יום שבת 11.11.2023.
  • יום הרווקים הסיני 2022 – יום שישי 11.11.2022.
קוד קופון ישראל
Logo